Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
OYO.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv

NOGOMETNA ŠKOLA


TRENERI


Josip Palić sretan 99.g.
Marko Miljenović sretan 01.g.
Marko Miljenović sretan 02.g.
Davor Premerl sretan 03.g.
Ivica Laškarin sretan 04.g.


IGRAČI


- 99.g. -

- 01.g. -

- 02.g. -

- 03.g. -

- 04.g. -
Copyright © 2008. DgP

Generated image

Pioniri / ml.pioniri HNL - 99. / 97. godište - rezultati i tablice


Jesen99.97.Proljeće99.97.99. godište97. godišteZBIRNA 99. + 97.
Karlovac-Dubrava
4:1
0:3
Dubrava-Karlovac
:
:
1.Dinamo1111:0:070:4331.Dinamo1110:1:045:1311.Dinamo2221:1:0115:564
Dubrava-Trnje
3:3
1:1
Trnje-Dubrava
:
:
2.Trešnjevka139:3:127:10302.Zagreb1210:1:128:6312.Zagreb2419:1:465:1658
H.dragovoljac-Dubrava
0:0
1:0
Dubrava-H.dragovoljac
:
:
3.Zagreb129:0:337:10273.Lokomotiva139:1:330:12283.H.dragovoljac2615:5:640:2350
Dinamo-Dubrava
6:1
5:0
Dubrava-Dinamo
:
:
4.Karlovac139:0:427:21274.Cro.Sesvete138:3:224:13274.Lokomotiva2613:7:645:2846
Dubrava-Trešnjevka
0:0
2:0
Trešnjevka-Dubrava
:
:
5.Naftaš138:1:422:9255.H.dragovoljac138:2:321:11265.Dubrava2612:5:943:3741
Cro.Sesvete-Dubrava
1:4
2:1
Dubrava-Cro.Sesvete
:
:
6.H.dragovoljac137:3:319:12246.Dubrava138:1:423:17256.Naftaš2613:2:1140:3741
Dubrava-Segesta
3:2
4:3
Segesta-Dubrava
:
:
7.Kustošija136:1:619:20197.Trnje135:5:317:13207.Inter2611:2:1340:4235
HAŠK-Dubrava
0:4
1:2
Dubrava-HAŠK
:
:
8.Lokomotiva134:6:315:16188.Špansko136:2:520:23208.Cro.Sesvete2610:5:1141:5735
Dubrava-Naftaš
0:1
5:0
Naftaš-Dubrava
:
:
9.Dubrava134:4:520:20169.Inter136:1:621:14199.Trnje269:7:1031:3134
Lokomotiva-Dubrava
2:1
3:0
Dubrava-Lokomotiva
:
:
10.Inter135:1:719:281610.Naftaš I.135:1:718:281610.Karlovac2611:1:1434:4634
Dubrava-Inter Z.
3:0
1:0
Inter Z.-Dubrava
:
:
11.HAŠK135:0:814:461511.HAŠK133:3:720:271211.Trešnjevka2610:3:1331:5133
Dubrava-Kustošija
0:1
3:1
Kustošija-Dubrava
:
:
12.Trnje134:2:714:181412.Kustošija134:0:914:221212.Kustošija2610:1:1533:4231
Dubrava-Gorica
0:0
1:0
Gorica-Dubrava
:
:
13.Špansko133:1:915:381013.Segesta122:3:720:29913.Špansko269:3:1435:6130
Zagreb-Dubrava
2:2
1:1
Dubrava-Zagreb
:
:
14.Segesta122:2:816:27814.Karlovac132:1:107:25714.HAŠK268:3:1534:7327
Dubrava-Špansko
27.11.-10,00
27.11.-11,15
Špansko-Dubrava
:
:
15.Cro.Sesvete132:2:917:44815.Gorica132:1:109:39715.Segesta244:5:1536:5617
Ukupno
-
-
Ukupno
-
-
16.Gorica130:2:113:44216.Trešnjevka131:0:124:41316.Gorica262:3:2112:839



Limači / zagići ZNL - 01. / 02. / 03. / 04. godište - rezultati i tablice


Jesen01.02.03.04.Proljeće01.02.03.04.ZBIRNA 01. + 02. + 03.
Kustošija-Dubrava
4:1
0:1
4:0
0:2
Dubrava-Kustošija
:
:
:
:
1.Dinamo3231:0:1166:11+15593
Dubrava-Dinamo
1:3
1:6
0:4
1:6
Dinamo-Dubrava
:
:
:
:
2.Ponikve3218:4:1067:35+3258
Lokomotiva-Dubrava
8:0
2:0
2:3
1:2
Dubrava-Lokomotiva
:
:
:
:
3.Prečko3217:2:1363:47+1653
Dubrava-Zagreb
0:2
slo
4:1
slo
Zagreb-Dubrava
:
:
:
:
4.Lokomotiva3215:5:1278:50+2850
Trešnjevka-Dubrava
5:2
0:1
0:7
1:4
Dubrava-Trešnjevka
:
:
:
:
5.Zagreb2214:2:654:39+1544
Dubrava-Ponikve
2:6
2:1
4:0
0:4
Ponikve-Dubrava
:
:
:
:
6.H.dragovoljac3212:6:1449:62-1342
Prečko-Dubrava
3:0
2:0
1:0
3:0
Dubrava-Prečko
:
:
:
:
7.Špansko3212:3:1744:82-3839
Dubrava-Trnje
1:0
2:3
1:0
10:0
Trnje-Dubrava
:
:
:
:
8.Dubrava3212:2:1844:74-3038
Špansko-Dubrava
1:1
1:3
3:3
1:14
Dubrava-Špansko
:
:
:
:
9.Trnje3210:6:1648:89-4136
Dubrava-HAŠK
0:5
0:2
4:0
2:1
HAŠK-Dubrava
:
:
:
:
10.Kustošija3211:0:2158:87-2933
H.dragovoljac-Dubrava
5:0
4:0
0:2
2:1
Dubrava-H.dragovoljac
:
:
:
:
11.HAŠK3210:2:2055:98-4332
Ukupno
-
-
-
-
Ukupno
-
-
-
-
12.Trešnjevka327:4:2136:104-6825

na vrh




01. godište02. godište03. godište04. godište
1.Dinamo1110:0:132:6301.Dinamo1010:0:056:3301.Dinamo1111:0:088:2331.Dinamo109:1:055:228
2.Zagreb118:1:218:17252.Trnje108:1:131:13252.Dubrava117:1:326:11222.Prečko109:1:048:528
3.Lokomotiva117:3:133:12243.Prečko107:0:329:12213.Špansko117:1:323:18223.Ponikve108:0:241:824
4.Ponikve116:2:341:15204.H.dragovoljac105:2:320:13174.Ponikve117:1:313:11224.Dubrava106:0:434:1918
5.HAŠK116:0:528:18185.Ponikve105:1:413:9165.Kustošija117:0:432:16215.Lokomotiva105:0:523:1715
6.H.dragovoljac115:3:320:11186.Lokomotiva104:1:515:13136.Zagreb116:1:436:22196.H.dragovoljac106:0:426:2712
7.Trešnjevka114:3:416:17157.Dubrava104:0:610:21127.Prečko115:2:418:17177.Kustošija94:0:518:2412
8.Prečko115:0:616:18158.Trešnjevka103:1:614:17108.Lokomotiva114:1:630:25138.HAŠK102:1:715:307
9.Kustošija113:0:815:31159.Špansko103:0:712:3299.HAŠK112:2:716:3389.Trešnjevka92:0:713:476
10.Špansko112:2:79:32810.HAŠK102:0:811:47610.H.dragovoljac112:1:89:38710.Špansko91:1:79:544
11.Trnje111:1:96:33411.Kustošija101:0:911:40311.Trnje111:4:611:43711.Trnje70:0:71:480
12.Dubrava111:1:98:42412.Trešnjevka110:0:116:700

na vrh




12. Međunarodni nogometni turnir zagića Kustošija 2011. - 22.6.-26.6.2011.


Skupina A: Kustošija, Rudeš, Sesvetski Kraljevec, Bestovje
Skupina B: Croatia Sesvete, Vrapče, Studentski grad, Sava Strmec
Skupina C: Dubrava, Trešnjevka, Samobor, Zrinski Tehnovent
Skupina D: Hrvatski dragovoljac, Adriatic Split, Zelina, Nur
Skupina E: Trnje, Špansko, Tekstilac Ravnice, Utrina
Skupina F: Ponikve, Lučko, Inter Zaprešić, Panđa
Skupina G: Lokomotiva, Daruvar, Zagorec Krapina, Ogulin
Skupina H: Dinamo, Jarun, Gorica, Maksimir

22.6. - 11,30-12,15 - Dubrava-Zrinski Tehnovent
22.6. - 16,30-17,15 - Dubrava-Samobor
23.6. - 17,20-18,05 - Dubrava-Trešnjevka
na vrh




7. Zimska MNL za limače i zagiće - Tež - 15.1.-13.3.2011.



15.1. subota
zagići - Dubrava II-HAŠK -4:8
zagići - Dubrava I-Lokomotiva -0:8
zagići - Dubrava II-Concordia -7:2
zagići - Concordia-Dubrava II -0:7
16.1. nedjelja
m. limači - Dubrava-Trnje -odg
22.1. subota
m. limači - Dubrava-Lokomotiva -6:4
23.1. nedjelja
limači - Dubrava-Trnje -2:0
limači - Dubrava-Zelengaj -5:0
29.1. subota
m. limači - HAŠK-Dubrava -3:3
m. limači - Dubrava-ZET -2:3
30.1. nedjelja
limači - Kustošija-Dubrava -1:1 - Naglić
m. limači - Dubrava-Duga Resa
5.2. subota
zagići - Dubrava I-Pandža 3:5
zagići - Dubrava II-OŠ Dinamo 1:9
zagići - Dubrava I-Cro.Sesvete 0:4
zagići - Dubrava II-Prečko 0:12
6.2. nedjelja
limači - Concordia-Dubrava 2:0
limači - Karlovac-Dubrava 2:0
m. limači - Karlovac-Dubrava
12.2. subota
m. limači - Trešnjevka-Dubrava
m. limači - Bistra-Dubrava
limači - Dubrava-G&O 4:2
13.2. nedjelja
limači - OŠ Dinamo-Dubrava 3:2
20.2. nedjelja
zagići - Dubrava II-Zelengaj 15:0Benković×3, Berišić×3, Poštolka×3, Srpak×2, Urban×2, Crnić, Ljeljak
zagići - Dubrava I-Lučko 0:2
zagići - Dubrava II-Trnje 1:4
zagići - Dubrava I-Trnje 0:8
26.2. subota
9,00 - limači - Trešnjevka-Dubrava
9,45 - zagići - Prečko-Dubrava I 6:0
10,30 - zagići - Lučko-Dubrava II 6:4Poštolka×2, Crnić, Urban
27.2. nedjelja
14,15 - limači - Tezno-Dubrava
5.3. subota
8,15 - zagići - Dubrava I-Dubrava II
9,45 - zagići - Dubrava I-HAŠK
11,15 - zagići - Dubrava II-Lokomotiva
6.3. nedjelja
9,00 - m. limači - Concordia-Dubrava
10,30 - m. limači - OŠ Dinamo-Dubrava
13,30 - limači - Ponikve-Dubrava
12.3. subota
8,15 - m. limači - Dubrava-Ponikve
14,15 - zagići - Cro.Sesvete-Dubrava II
15,00 - zagići - OŠ Dinamo-Dubrava I
15,45 - zagići - Pandža-Dubrava II
16,30 - zagići - Zelengaj-Dubrava I
13.3. nedjelja
15,00 - limači - Bistra-Dubrava
na vrh




12. Dvoransko malonogometno prvenstvo ZNS-a za limače i zagiće - Jelenovac



ZAGIĆI
Skupina A: Dinamo, Radnik Sesvete, ZET, Maksimir, Bubamara
Skupina B: Lokomotiva, HAŠK, Concordia, Zapruđe, NUR
Skupina C: Prečko, Trnje, Lučko, Rudeš, Mladost
Skupina D: Ponikve, Trešnjevka, Tekstilac, Utrina, Podsused
Skupina E: Kustošija, H.dragovoljac, Jarun, Vrapče, Polet
Skupina F: Dubrava, Ses.Kraljevec, Cro.Sesvete, Ivanja Reka, Sloga Gredelj
Skupina G: Špansko, St. Grad, Šparta Elektra, Prigorje, Zelengaj

ML. LIMAČI
Skupina A: Dinamo, Radnik Sesvete, Ses.Kraljevec, Šparta Elektra, Maksimir
Skupina B: Prečko, Lučko, Špansko, Vrapče, Mladost
Skupina C: Dubrava, H.dragovoljac, Concordia, Rudeš, Most
Skupina D: Lokomotiva, Kustošija, Tekstilac, St. Grad, Sava
Skupina E: Ponikve, HAŠK, ZET, Zapruđe, Blato
Skupina F: Trnje, Trešnjevka, Cro.Sesvete, Jarun, NUR

LIMAČI
Skupina A: Dinamo, Cro. Sesvete, Šparta Elektra, Mladost, Čulinec
Skupina B: Prečko, ZET, Tekstilac, Vrapče, Ivanja Reka
Skupina C: Trešnjevka, Špansko, Radnik, St. Grad, Bubamara
Skupina D: HAŠK, Ses.Kraljevec, Rudeš, Maksimir, Podsused
Skupina E: H.dragovoljac, Dubrava, Jarun, Polet, Zelengaj
Skupina F: Ponikve, Kustošija, Lučko, Kašina, Sloga Gredelj
Skupina G: Lokomotiva, Trnje, Concordia, Prigorje, Gavran

na vrh




6. Dvoransko prvenstvo ZNS-a za mlađe pionire i pionire - Sava centar
19.11.-12.12.2010.



MLAĐI PIONIRI
Skupina A: Trešnjevka I, Sesvetski kraljevec, Hrvatski dragovoljac II, Mladost B., Zelengaj
Skupina B: Dinamo, Ponikve, Rudeš, Kašina, Prigorje Ž.
Skupina C: Hrvatski dragovoljac I, Špansko, Radnik Jarun, Podsused
Skupina D: Trnje, Lučko, Studentski grad, Tekstilac, Prigorje M.
Skupina E: HAŠK I, Croatia Sesvete II, ZET, Trešnjevka II, Polet SK
Skupina F: Lokomotiva I, Dubrava II, Prečko, Šparta Elektra, Sloga Gredelj
Skupina G: Dubrava I, Vrapče, HAŠK II, Concordia, Čulinec
Skupina H: Kustošija, Croatia Sesvete I, Lokomotiva II, Maksimir, Ivanja Reka

1. kolo - 19.11. - 15,20 - Dubrava II-Sloga Gredelj -
2. kolo - 4:0 - Dubrava I-Vrapče - Lebina, Čibarić, Poštolka×2
2. kolo - 20.11. - 16,00 - Lokomotiva I-Dubrava II -
3. kolo - 26.11. - 14,40 - HAŠK II-Dubrava I -
4. kolo - 27.11. - 10,00 - Dubrava II-Prečko -
4. kolo - 27.11. - 17,20 - Dubrava I-Concordia -
5. kolo - 3.12. - 14,00 - Čulinec-Dubrava I -
5. kolo - 3.12. - 17,20 - Šparta Elektra-Dubrava II -

na vrh




Sezona 2010/11 - 02. godište - zagići A1

thumbup Turnir Mali dom 1. mjesto -thumbup:



thumbup Turnir NK Zelengaj 2. mjesto thumbup



na vrh




Sezona 2010/11 - 00. godište - limači A



thumbup Turnir Mali dom 1. mjesto thumbup



Sezona 2009/10 - 02. godište - zagići A2



thumbup Nedeljanec 1. mjesto thumbup

molim sliku

Image Hosted by ImageShack.us

na vrh




Sezona 2009/10 - 01. godište - zagići A1

thumbup Solaris Cup - Vodice



thumbup Turnir Sv. Klara - Klarinje 2009. 3. mjesto thumbup

Image Hosted by ImageShack.us

na vrh




Sezona 2008/09 - 01. godište - zagići A2



thumbup 5. Zimska malonogometna liga Mara 2008. - 2. mjesto thumbup

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

na vrh




Sezona 2009/10 - 00. godište - limači C

thumbup Mason Vicentino/Italija - 5. mjesto thumbup



thumbup Mason Vicentino/Italija - 14. mjesto thumbup



thumbup 6. Zimska malonogometna liga za limače i zagiće - TEŽ 2010. - 2. mjesto thumbup



thumbup Mali dom 2010. - 2. mjesto thumbup



na vrh




Sezona 2008/09 - 00. godište - zagići A1



thumbup 4. Solaris Cup - Vodice 2009. - 4. mjesto thumbup

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

na vrh




Sezona 2009/10 - 99. godište - limači A

thumbup Mason Vicentino/Italija 1. mjesto thumbup



thumbup Utrine 2010. 1. mjesto thumbup



thumbup Turnir Sv. Klara - Klarinje 2009. 3. mjesto thumbup

Image Hosted by ImageShack.us

na vrh




Sezona 2008/09 - 99. godište - limači C



thumbup 8. Međunarodni turnir Trnje 2009. - 1. mjesto thumbup

Image Hosted by ImageShack.us

thumbup 12. Tecno Line turnir - Italija 1009. - 3. mjesto thumbup

Image Hosted by ImageShack.us

thumbup 5. Zimska malonogometna liga Mara 2009 - 1. mjesto thumbup

Image Hosted by ImageShack.us

thumbup 4. Solaris Cup - Vodice 2009 - 2. mjesto thumbup

Image Hosted by ImageShack.us

thumbup Turnir Sesvete 2008. - 2. mjesto thumbup

Image Hosted by ImageShack.us

thumbup Turnir Sesvete 2008. - najbolji golman M.Mustapić thumbup

Image Hosted by ImageShack.us

na vrh




Sezona 2007/08 - 99. godište - zagići A1

thumbup Turnir Vrapče 2008. - 3. mjesto thumbup

Image Hosted by ImageShack.us

thumbup Turnir NCM Maksimir 2008. - 1. mjesto thumbup

Image Hosted by ImageShack.us

thumbup Malonogometni turnir Mara 2008. - 1. mjesto thumbup

Image Hosted by ImageShack.us

thumbup Solaris Cup - Vodice 2008. - 1. mjesto thumbup

Image Hosted by ImageShack.us

thumbup Turnir Sesvete 2007. - 2. mjesto thumbup

Image Hosted by ImageShack.us

na vrh




Sezona 2006/07 - 99. godište - zagići A2

thumbup 1. Zagrebačka nogometna liga 2006/07 - 1. mjesto thumbup

Image Hosted by ImageShack.us

thumbup Međunarodni turnir - Szombathely/Mađarska 2007. - 1. mjesto thumbup

Image Hosted by ImageShack.us

thumbup Turnir Sv. Nedjelja 2007. - 1. mjesto thumbup

Image Hosted by ImageShack.us

thumbup Turnir Stil Kustošija 2007. - 1. mjesto thumbup

Image Hosted by ImageShack.us

thumbup 1. Zagrebačka nogometna liga 2006/07 - jesenski prvaci thumbup

Image Hosted by ImageShack.us

na vrh




Sezona 2008/09 - 98. godište - limači A

thumbup 5. Nogometni turnir NK Trešnjevka 2009 - 2. mjesto thumbup

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

thumbup 1. Zagrebačka nogometna liga za starije limače - 1. mjesto thumbup

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

thumbup 5. Zimska malonogometna liga Mara 2009. - 2. mjesto thumbup

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

thumbup 4. Solaris Cup - Vodice 2009. - 1. mjesto thumbup

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

thumbup 9. Dvoransko malonogometno prvenstvo na Jelenovcu - 2. mjesto thumbup

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

thumbup Međunarodni turnir - Maribor/Slovenija - 1. mjesto thumbup

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

thumbup Turnir Ivanja Reka 2008. - 2. mjesto thumbup

na vrh





Sezona 2007/08 - 98. godište - limači C

thumbup 1. Zagrebačka nogometna liga - 3. mjesto thumbup

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

thumbup Turnir Vrapče 2008. - 1. mjesto thumbup

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

thumbup 7. Međunarodni turnir Trnje 2008. - 1. mjesto thumbup

thumbup 11. Tecno Line turnir - Italija 2008. - 1. mjesto thumbup

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

thumbup Malonogometni turnir Mara 2008. - Ravnice - 1. mjestothumbup

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

thumbup Uskrsni turnir Zeko 2008. - HAŠK - 1. mjesto thumbup

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

thumbup Solari Cup - Vodice 2008. - 2. mjesto thumbup

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

na vrh




Sezona 2006/07 - 98. godište - zagići A1

thumbup Oluja 1995-2007 - Dubrava 2007. - 3. mjesto thumbup

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

thumbup Solaris Cup - Vodice 2007. - 3. mjesto thumbup

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

na vrh




<< Arhiva >>

Creative Commons License
Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Dijeli pod istim uvjetima.

Free Hit Counters
Free Hit Counters
Got My Cursor @ 123Cursors.com

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se