Jesen | 01. | 02. | 03. | 04. | Proljeće | 01. | 02. | 03. | 04. | ZBIRNA 01. + 02. + 03. |
---|
Kustošija-Dubrava | 4:1 | 0:1 | 4:0 | 0:2 | Dubrava-Kustošija | : | : | : | : | 1. | → | Dinamo | 32 | 31:0:1 | 166:11 | +155 | 93 |
---|
Dubrava-Dinamo | 1:3 | 1:6 | 0:4 | 1:6 | Dinamo-Dubrava | : | : | : | : | 2. | → | Ponikve | 32 | 18:4:10 | 67:35 | +32 | 58 |
---|
Lokomotiva-Dubrava | 8:0 | 2:0 | 2:3 | 1:2 | Dubrava-Lokomotiva | : | : | : | : | 3. | ↑ | Prečko | 32 | 17:2:13 | 63:47 | +16 | 53 |
---|
Dubrava-Zagreb | 0:2 | slo | 4:1 | slo | Zagreb-Dubrava | : | : | : | : | 4. | ↓ | Lokomotiva | 32 | 15:5:12 | 78:50 | +28 | 50 |
---|
Trešnjevka-Dubrava | 5:2 | 0:1 | 0:7 | 1:4 | Dubrava-Trešnjevka | : | : | : | : | 5. | → | Zagreb | 22 | 14:2:6 | 54:39 | +15 | 44 |
---|
Dubrava-Ponikve | 2:6 | 2:1 | 4:0 | 0:4 | Ponikve-Dubrava | : | : | : | : | 6. | ↑ | H.dragovoljac | 32 | 12:6:14 | 49:62 | -13 | 42 |
---|
Prečko-Dubrava | 3:0 | 2:0 | 1:0 | 3:0 | Dubrava-Prečko | : | : | : | : | 7. | ↓ | Špansko | 32 | 12:3:17 | 44:82 | -38 | 39 |
---|
Dubrava-Trnje | 1:0 | 2:3 | 1:0 | 10:0 | Trnje-Dubrava | : | : | : | : | 8. | → | Dubrava | 32 | 12:2:18 | 44:74 | -30 | 38 |
---|
Špansko-Dubrava | 1:1 | 1:3 | 3:3 | 1:14 | Dubrava-Špansko | : | : | : | : | 9. | → | Trnje | 32 | 10:6:16 | 48:89 | -41 | 36 |
---|
Dubrava-HAŠK | 0:5 | 0:2 | 4:0 | 2:1 | HAŠK-Dubrava | : | : | : | : | 10. | ↑ | Kustošija | 32 | 11:0:21 | 58:87 | -29 | 33 |
---|
H.dragovoljac-Dubrava | 5:0 | 4:0 | 0:2 | 2:1 | Dubrava-H.dragovoljac | : | : | : | : | 11. | ↓ | HAŠK | 32 | 10:2:20 | 55:98 | -43 | 32 |
---|
Ukupno | - | - | - | - | Ukupno | - | - | - | - | 12. | → | Trešnjevka | 32 | 7:4:21 | 36:104 | -68 | 25 |
---|
na vrh
01. godište | 02. godište | 03. godište | 04. godište |
1. | Dinamo | 11 | 10:0:1 | 32:6 | 30 | 1. | Dinamo | 10 | 10:0:0 | 56:3 | 30 | 1. | Dinamo | 11 | 11:0:0 | 88:2 | 33 | 1. | Dinamo | 10 | 9:1:0 | 55:2 | 28 |
---|
2. | Zagreb | 11 | 8:1:2 | 18:17 | 25 | 2. | Trnje | 10 | 8:1:1 | 31:13 | 25 | 2. | Dubrava | 11 | 7:1:3 | 26:11 | 22 | 2. | Prečko | 10 | 9:1:0 | 48:5 | 28 |
---|
3. | Lokomotiva | 11 | 7:3:1 | 33:12 | 24 | 3. | Prečko | 10 | 7:0:3 | 29:12 | 21 | 3. | Špansko | 11 | 7:1:3 | 23:18 | 22 | 3. | Ponikve | 10 | 8:0:2 | 41:8 | 24 |
---|
4. | Ponikve | 11 | 6:2:3 | 41:15 | 20 | 4. | H.dragovoljac | 10 | 5:2:3 | 20:13 | 17 | 4. | Ponikve | 11 | 7:1:3 | 13:11 | 22 | 4. | Dubrava | 10 | 6:0:4 | 34:19 | 18 |
---|
5. | HAŠK | 11 | 6:0:5 | 28:18 | 18 | 5. | Ponikve | 10 | 5:1:4 | 13:9 | 16 | 5. | Kustošija | 11 | 7:0:4 | 32:16 | 21 | 5. | Lokomotiva | 10 | 5:0:5 | 23:17 | 15 |
---|
6. | H.dragovoljac | 11 | 5:3:3 | 20:11 | 18 | 6. | Lokomotiva | 10 | 4:1:5 | 15:13 | 13 | 6. | Zagreb | 11 | 6:1:4 | 36:22 | 19 | 6. | H.dragovoljac | 10 | 6:0:4 | 26:27 | 12 |
---|
7. | Trešnjevka | 11 | 4:3:4 | 16:17 | 15 | 7. | Dubrava | 10 | 4:0:6 | 10:21 | 12 | 7. | Prečko | 11 | 5:2:4 | 18:17 | 17 | 7. | Kustošija | 9 | 4:0:5 | 18:24 | 12 |
---|
8. | Prečko | 11 | 5:0:6 | 16:18 | 15 | 8. | Trešnjevka | 10 | 3:1:6 | 14:17 | 10 | 8. | Lokomotiva | 11 | 4:1:6 | 30:25 | 13 | 8. | HAŠK | 10 | 2:1:7 | 15:30 | 7 |
---|
9. | Kustošija | 11 | 3:0:8 | 15:31 | 15 | 9. | Špansko | 10 | 3:0:7 | 12:32 | 9 | 9. | HAŠK | 11 | 2:2:7 | 16:33 | 8 | 9. | Trešnjevka | 9 | 2:0:7 | 13:47 | 6 |
---|
10. | Špansko | 11 | 2:2:7 | 9:32 | 8 | 10. | HAŠK | 10 | 2:0:8 | 11:47 | 6 | 10. | H.dragovoljac | 11 | 2:1:8 | 9:38 | 7 | 10. | Špansko | 9 | 1:1:7 | 9:54 | 4 |
---|
11. | Trnje | 11 | 1:1:9 | 6:33 | 4 | 11. | Kustošija | 10 | 1:0:9 | 11:40 | 3 | 11. | Trnje | 11 | 1:4:6 | 11:43 | 7 | 11. | Trnje | 7 | 0:0:7 | 1:48 | 0 |
---|
12. | Dubrava | 11 | 1:1:9 | 8:42 | 4 | | | | | | | 12. | Trešnjevka | 11 | 0:0:11 | 6:70 | 0 | | | | | | |
---|
na vrh
12. Međunarodni nogometni turnir zagića Kustošija 2011. - 22.6.-26.6.2011.
Skupina A: Kustošija, Rudeš, Sesvetski Kraljevec, Bestovje
Skupina B: Croatia Sesvete, Vrapče, Studentski grad, Sava Strmec
Skupina C: Dubrava, Trešnjevka, Samobor, Zrinski Tehnovent
Skupina D: Hrvatski dragovoljac, Adriatic Split, Zelina, Nur
Skupina E: Trnje, Špansko, Tekstilac Ravnice, Utrina
Skupina F: Ponikve, Lučko, Inter Zaprešić, Panđa
Skupina G: Lokomotiva, Daruvar, Zagorec Krapina, Ogulin
Skupina H: Dinamo, Jarun, Gorica, Maksimir
22.6. - 11,30-12,15 - Dubrava-Zrinski Tehnovent
22.6. - 16,30-17,15 - Dubrava-Samobor
23.6. - 17,20-18,05 - Dubrava-Trešnjevka
na vrh
7. Zimska MNL za limače i zagiće - Tež - 15.1.-13.3.2011.
15.1. subota
zagići - Dubrava II-HAŠK -4:8
zagići - Dubrava I-Lokomotiva -0:8
zagići - Dubrava II-Concordia -7:2
zagići - Concordia-Dubrava II -0:7
16.1. nedjelja
m. limači - Dubrava-Trnje -odg
22.1. subota
m. limači - Dubrava-Lokomotiva -6:4
23.1. nedjelja
limači - Dubrava-Trnje -2:0
limači - Dubrava-Zelengaj -5:0
29.1. subota
m. limači - HAŠK-Dubrava -3:3
m. limači - Dubrava-ZET -2:3
30.1. nedjelja
limači - Kustošija-Dubrava -1:1 - Naglić
m. limači - Dubrava-Duga Resa
5.2. subota
zagići - Dubrava I-Pandža 3:5
zagići - Dubrava II-OŠ Dinamo 1:9
zagići - Dubrava I-Cro.Sesvete 0:4
zagići - Dubrava II-Prečko 0:12
6.2. nedjelja
limači - Concordia-Dubrava 2:0
limači - Karlovac-Dubrava 2:0
m. limači - Karlovac-Dubrava
12.2. subota
m. limači - Trešnjevka-Dubrava
m. limači - Bistra-Dubrava
limači - Dubrava-G&O 4:2
13.2. nedjelja
limači - OŠ Dinamo-Dubrava 3:2
20.2. nedjelja
zagići - Dubrava II-Zelengaj 15:0Benković×3, Berišić×3, Poštolka×3, Srpak×2, Urban×2, Crnić, Ljeljak
zagići - Dubrava I-Lučko 0:2
zagići - Dubrava II-Trnje 1:4
zagići - Dubrava I-Trnje 0:8
26.2. subota
9,00 - limači - Trešnjevka-Dubrava
9,45 - zagići - Prečko-Dubrava I 6:0
10,30 - zagići - Lučko-Dubrava II 6:4Poštolka×2, Crnić, Urban
27.2. nedjelja
14,15 - limači - Tezno-Dubrava
5.3. subota
8,15 - zagići - Dubrava I-Dubrava II
9,45 - zagići - Dubrava I-HAŠK
11,15 - zagići - Dubrava II-Lokomotiva
6.3. nedjelja
9,00 - m. limači - Concordia-Dubrava
10,30 - m. limači - OŠ Dinamo-Dubrava
13,30 - limači - Ponikve-Dubrava
12.3. subota
8,15 - m. limači - Dubrava-Ponikve
14,15 - zagići - Cro.Sesvete-Dubrava II
15,00 - zagići - OŠ Dinamo-Dubrava I
15,45 - zagići - Pandža-Dubrava II
16,30 - zagići - Zelengaj-Dubrava I
13.3. nedjelja
15,00 - limači - Bistra-Dubrava
na vrh
12. Dvoransko malonogometno prvenstvo ZNS-a za limače i zagiće - Jelenovac
ZAGIĆI
Skupina A: Dinamo, Radnik Sesvete, ZET, Maksimir, Bubamara
Skupina B: Lokomotiva, HAŠK, Concordia, Zapruđe, NUR
Skupina C: Prečko, Trnje, Lučko, Rudeš, Mladost
Skupina D: Ponikve, Trešnjevka, Tekstilac, Utrina, Podsused
Skupina E: Kustošija, H.dragovoljac, Jarun, Vrapče, Polet
Skupina F: Dubrava, Ses.Kraljevec, Cro.Sesvete, Ivanja Reka, Sloga Gredelj
Skupina G: Špansko, St. Grad, Šparta Elektra, Prigorje, Zelengaj
ML. LIMAČI
Skupina A: Dinamo, Radnik Sesvete, Ses.Kraljevec, Šparta Elektra, Maksimir
Skupina B: Prečko, Lučko, Špansko, Vrapče, Mladost
Skupina C: Dubrava, H.dragovoljac, Concordia, Rudeš, Most
Skupina D: Lokomotiva, Kustošija, Tekstilac, St. Grad, Sava
Skupina E: Ponikve, HAŠK, ZET, Zapruđe, Blato
Skupina F: Trnje, Trešnjevka, Cro.Sesvete, Jarun, NUR
LIMAČI
Skupina A: Dinamo, Cro. Sesvete, Šparta Elektra, Mladost, Čulinec
Skupina B: Prečko, ZET, Tekstilac, Vrapče, Ivanja Reka
Skupina C: Trešnjevka, Špansko, Radnik, St. Grad, Bubamara
Skupina D: HAŠK, Ses.Kraljevec, Rudeš, Maksimir, Podsused
Skupina E: H.dragovoljac, Dubrava, Jarun, Polet, Zelengaj
Skupina F: Ponikve, Kustošija, Lučko, Kašina, Sloga Gredelj
Skupina G: Lokomotiva, Trnje, Concordia, Prigorje, Gavran
na vrh
6. Dvoransko prvenstvo ZNS-a za mlađe pionire i pionire - Sava centar
19.11.-12.12.2010.
MLAĐI PIONIRI
Skupina A: Trešnjevka I, Sesvetski kraljevec, Hrvatski dragovoljac II, Mladost B., Zelengaj
Skupina B: Dinamo, Ponikve, Rudeš, Kašina, Prigorje Ž.
Skupina C: Hrvatski dragovoljac I, Špansko, Radnik Jarun, Podsused
Skupina D: Trnje, Lučko, Studentski grad, Tekstilac, Prigorje M.
Skupina E: HAŠK I, Croatia Sesvete II, ZET, Trešnjevka II, Polet SK
Skupina F: Lokomotiva I, Dubrava II, Prečko, Šparta Elektra, Sloga Gredelj
Skupina G: Dubrava I, Vrapče, HAŠK II, Concordia, Čulinec
Skupina H: Kustošija, Croatia Sesvete I, Lokomotiva II, Maksimir, Ivanja Reka
1. kolo - 19.11. - 15,20 - Dubrava II-Sloga Gredelj -
2. kolo - 4:0 - Dubrava I-Vrapče - Lebina, Čibarić, Poštolka×2
2. kolo - 20.11. - 16,00 - Lokomotiva I-Dubrava II -
3. kolo - 26.11. - 14,40 - HAŠK II-Dubrava I -
4. kolo - 27.11. - 10,00 - Dubrava II-Prečko -
4. kolo - 27.11. - 17,20 - Dubrava I-Concordia -
5. kolo - 3.12. - 14,00 - Čulinec-Dubrava I -
5. kolo - 3.12. - 17,20 - Šparta Elektra-Dubrava II -
na vrh
|